Novice

08.12.2021

Kadeti uspešno odigrali zaostalo tekmo 1. kroga
Kadetska ekipa, ki so ji uvod v ligo onemogočile okužbe s Covid-19, se počasi vrača v normalen ritem tekmovanja, oziroma med tednom igra zaostale tekme. Ena takšnih je bila tudi tekma uvodnega kroga proti Trimu, ki so jo naši fantje dobili z zadetkom razlike.

KADETI

1. krog, torek, 07.12. 2021

Nova KBM RK Celje Pivovarna Laško : RK TRIMO TREBNJE 38:37 (20:16)

Nova KBM RK Celje Pivovarna Laško: Primožič 8 obramb, Češek 6 obramb, Jelen 4, Kačičnik 1, Lesjak Korže 9, Lovšin 2, Malović 3, Marguč 9, Toplak 5, Turk 5,

7-metrovke: 1/2
Izključitve: 16 minut

Trener: Peter Novak

"V zaostali tekmi prvega kola smo doma pričakali ekipo Trebnja. Tekmo smo izredno dobro odprli in povedli 5:0. Prvi polčas smo dobro kaznovali napake nasprotnika in na odmor odšli zasluženo s prednostjo štirih zadetkov, 20:16.
Drugi polčas smo prednost počasi večali in ko smo vodili 28:20, in ko se je zdelo, da bomo tekmo mirno pripeljali do konca… smo naredili nekaj tehničnih napak, prislužili nekaj izključitev in nasprotnikom dovolili, da se vrnejo v igro.
Ob koncu je odločnost, borbenost in želja po zmagi le prevagala. Tekmo smo prigarano zmagali 38:37."