Selekcije

Selekcija Mini rokomet


Selekcija Mini rokomet

Vodja
Sebastjan Oblak
E sebastjan.oblak@rk-celje.si
Vaditelji
Dobrotinšek Leila, Kaltak Ines, Kocjančič Tim, Milovac Peter, Oblak Zala, Ranevski Nikola, Regner Katarina, Sitar Urh, Strašek Boštjan, Vrček Sanja, Družamerič Simon.


Potreba po igri in gibanju sta otrokovi primarni potrebi, zato v prvih letih vadbe želimo prav preko igre omogočiti otroku, da pridobi raznovrstne gibalne izkušnje. Prav preko različnih elementarnih iger bodo spoznali smisel in pomen upoštevanja pravil in se ob enem socializacijsko krepili. Ob pridobivanju osnov gimnastike in atletike ter ostalih iger z žogo, se bodo postopno srečevali s prvinami rokometne igre.

Delujemo na številnih osnovnih šolah v Celju in bližji okolici. Če se želi vaš otrok pridružiti vadbi rokometa, lahko obiščete eno izmed šol v spodaj navedenih terminih ter se pogovorite z vaditeljem ali pa pokličete na 041 577 766 in se z vodjo mini rokometa dogovorite vse podrobnosti:

ŠOLA                                                                  DAN                   RAZRED                        URA                    ZAČETEK TRENINGOV

1. OŠ četrtek 1,2 razred 14:00-15:00 16.09.2021
1. OŠ četrtek 3,4 razred 15:00-16:00 16.09.2021
2 OŠ sreda 1,2 razred 15:30-16:30 15.09.2021
2. OŠ sreda 3,4 razred 16:30-17:30 15.09.2021
3. OŠ ponedeljek 1,2 razred 16:30-17:30 13.09.2021
3. OŠ ponedeljek 3,4 razred 17:30-18:30 13.09.2021
4 .OŠ torek 1,2 razred 17:00-17:50 14.09.2021
4. OŠ torek 3,4 razred 17:50-18:45 14.09.2021
4. OŠ sreda 1,2,3,4 razred 17:00-18:00 po dogovoru
4. OŠ petek 1,2 razred 17:00-17:45  
4. OŠ petek 3,4 razred 17:45-18:30  
OŠ  VOJNIK ponedeljek     v dogovoru
OŠ BLAGOVNA torek 1,2 razred 12:45-13:45 14.09.2021
OŠ BLAGOVNA torek 3,4 razred 13:45-14:45 14.09.2021
OŠ HUDINJA ponedeljek 1,2 razred 15:30-16:30 13.09.2021
OŠ HUDINJA ponedeljek 3,4 razred 16:30-17:30 13.09.2021
OŠ HUDINJA četrtek 1,2 razred 15:30-16:30  
OŠ HUDINJA četrtek 3,4 razred 16:30-17:30  
OŠ LAVA torek 1,2,3,4 razred 15:00-16:00 14.09.2021
OŠ LJUBEČNA ponedeljek 3,4 razred 14,55-15.55 13.09.2021
OŠ LJUBEČNA četrtek 1,2 razred 14:30-15:30 16.09.2021
OŠ FRANA KRANJCA ponedeljek 4.razred 17:00-18:00 13.09.2021
OŠ FRANA KRANJCA torek 1,2,3 razred 14:45-15:45 14.09.2021
OŠ FRANA KRANJCA četrtek 1,2,3,4 razred 14:45-15:45  
OŠ POLZELA sreda 1,2,3,4 razred   v dogovoru
OŠ ROŠ ponedeljek 3,4 razred 14:30-15:30 13.09.2021
OŠ ROŠ sreda 1,2 razred 14:30-15:30 15.09.2021
OŠ FRANA MALGAJA ŠENTJUR torek 1,2 razred 13:50-14:35 14.09.2021
OŠ FRANA MALGAJA ŠENTJUR torek 3,4 razred 14.35-15.25 14.09.2021
OŠ HRUŠEVEC ŠENTJUR četrtek 1,2,3,4 razred 14.00-15.00 9.09.2021
OŠ ŠMARTNO        v dogovoru
OŠ ŠTORE       NI TELOVADNICE
OŠ ŠTORE        
MLAJŠI DEČKI  torek letnik 2011 17:00-18:00  
MLAJŠI DEČKI  četrtek letnik 2011 15:30-16:30  
MLAJŠI DEČKI  petek letnik 2011 15:30-16:30  
Selekcija Mini rokomet
Selekcija Mini rokomet
Selekcija Mini rokomet
Selekcija Mini rokomet
Selekcija Mini rokomet
Selekcija Mini rokomet
Naslednja slika
Prejšnja slika